Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Obóz Ticha 2011
wtorek, 30 sierpnia 2011 11:48
alt

Od 21.08 do 26.08 w miejscowości Ticha w czeskich Beskidach odbyło się międzynarodowe zgrupowanie szkoleniowe w zapasach klasycznych. W zgrupowaniu wzięło udział 38 zawodników i 4 trenerów z Słowacji, Czech i Polski. Pod okiem trenera Piotra Żurawika nasz klub reprezentowało 10 zawodników: Kamil Koszany, Kacper Koszany, Kamil Kremer, Kacper Maksymczak, Bartosz Derwieczyński, Michał Alker, Szymon Ćwik, Rafał Jakonis, Bogusław Wieczorek, Michał Michniewicz. Treningi podczas zgrupowania były ciężkie, ale dużo nauczyły naszych zawodników, mamy nadzieję, że przyniesie to w przyszłości kolejne medale dla klubu.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt