Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Dwa srebra i brąz naszych zawodniczek na MP w Międzyzdrojach
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 07:55
altBardzo udany start zanotowały zapaśniczki Unii Racibórz podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w Międzyzdrojach. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki z naszego klubu i wszystkie zdobyły medale. Srebrne krążki krajowego czempionatu wywalczyły Julia Basińska, rywalizująca w kategorii 53 kg oraz Natalia Duksa, która startowała w wadze 55 kg. Natomiast z medalem brązowym wróciła do Raciborza Julia Łukasiak, która stanęła na podium w gronie zawodniczek walczących w limicie wagowym 59 kilogramów. Opiekę szkoleniową nad medalistkami sprawuje Krzysztof Ołenczyn. W klasyfikacji drużynowej MKZ Unia Racibórz uplasowała się na siódmej pozycji. Wygrał MKS Cement Gryf Chełm