Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Camp sportowy nad Bałtykiem
Ryszard Wolny - mistrz olimpijski z Atlanty zaprasza w czasie wakacji na sportowy camp do Gdańska i Władysławowa.
Czytaj więcej…
 
Medale raciborskich zapasnikĂłw podczas Pucharu Polski kadetĂłw
Z trzema medalami wrócili z Kostrzyna zawodnicy raciborskiej Unii, którzy brali udział w II Pucharze Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii kadetów, eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepiej zaprezentował się Dawid Mkrtchyan, który wywalczył złoty medal w wadze 80 kilogramów. Na drugim miejscu zawody ukończył Kacper Pogorzelski, startujący w najcięższej kategorii - 110 kg. Natomiast medal brązowy zdobył Jakub Otulak, rywalizujący w limicie wagowym do 65 kilogramów.
Czytaj więcej…
 
Świetny występ zapaśniczek Unii Racibórz na MIstrzostwach Śląska
Najmłodsze zawodniczki naszego klubu znakomicie spisały się na Mistrzostwach Śląska Dziewcząt w zapasach w stylu wolnym. Na zawodach w Tychach reprezentantki Unii Racibórz wywalczyły trzy złote medale i jeden srebrny krążek. Emilia Strachota wygrała rywalizację w wadze 29 kilogramów. W kategorii 54 kg triumfowała Emilia Świerczewska. Beata Sobeczko okazała się najlepsza w wadze 61 kilogramów, a Oliwia Delong, startująca w tej samej kategorii ukończyła mistrzostwa na drugiej pozycji.
Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 13:04
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników raciborskiej Unii na Mistrzostwach Polski Juniorów
Na rozgrywanych w Radomiu (22 - 23.03) Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, zawodnicy MKZ Unii Racibórz wywalczyli dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale. Kamil Czarnecki nie miał sobie równych w kategorii wagowej 60 kilogramów. W każdej walce był wyraźnie lepszy od swoich rywali. Bardzo dobrze zaprezentował się również Tomasz Wawrzyńczyk, najlepszy zawodnik w najcięższej wadze 130 kg.
Czytaj więcej…
 
Kolejny udany start zapaśników Unii Racibórz
W miniony weekend (16.03) zawodnicy raciborskiej Unii z dużym powodzeniem startowali w Katowicach w Mistrzostwach Śląska Dzieci i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W młodszej grupie wiekowej  złote medale wywalczyli Jgnacy Kosmala (42 kg) i Dawid Dziadosz (47 kg). Na drugich miejscach rywalizację ukończyli Kuba Mosek (47 kg), Kacper Ligęza (59 kg), Paweł Płoskonka (53 kg) i Kuba Kosik (32 kg). Z kolei medale brązowe przywieźli do domu Robert Huptaś (47 kg) i  Michał Czech (59 kg).
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 68