Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Medalowo w Ostrawie...
Zawodnicy Unii Racibórz z duzym powodzeniem startowali  w Ostrawie (09.03.2019) w Międzynarodowym Turnieju Żaków, Dzieci i Młodzików w zapasach stylu klasycznym. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Raciborską Unię reprezentowało w sumie 26 zawodników z czego aż 15 wywalczyło pozycje medalowe.
Czytaj więcej…
 
Camp sportowy w Raciborzu
MKZ ,,UNIA” Racibórz -  sześciokrotny drużynowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, zaprasza w dniach 15-16.03.2019 na międzynarodowy camp treningowo-sparingowy. Unia od lat współpracuje z czeskimi klubami i również w tym roku zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych treningów.
Poprawiony: czwartek, 07 marca 2019 12:32
Czytaj więcej…
 
Świetny występ na Pucharze Polski w Warszawie
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy MKZ Unia Racibórz, którzy w miniony weekend wzięli udział w zawodach o Puchar Polski kadetów w zapasach  w stylu klasycznym. W Warszawie unici wywalczyli pięć medali. Złoty krążek wywalczył Piotr Stolarczyk, najlepszy w kategorii 51 kilogramów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Nils Heiduczek, stratujący w wadze 71 kg. Z brązowymi medalami wrócili do domu: Jakub Otulak (65 kg), Mateusz Iwanowski (71 kg) i Dawid Mkrtchyan (80 kg).
Czytaj więcej…
 
Puchar Polski - podziękowania współorganizatorom
MKZ Unia Racibórz składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miasta Racibórz, Starostwu Raciborskiemu oraz firmom RAFAMET S.A., ODLEWNIA RAFAMET Sp. z o.o., JAS-FBG S.A . DuoLife, Grzegorz Kampka i Ryszard Hahn za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji zawodów o Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym Mamy nadzieję, że będziecie Państwo razem z nami przy okazji kolejnych projektów realizowanych przez nasz klub.
Poprawiony: wtorek, 05 lutego 2019 10:35
Czytaj więcej…
 
5 medali zapaśników Unii Racibórz na Pucharze Polski
Bardzo dobry występ zawodników MKZ Unia Racibórz  podczas Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Filip Petrończak wywalczył złoty medal (63 kg), a brązowe krążki zdobyli: Miłosz Kuźnia (55 kg), Dawid Ersetic (60 kg), Gracjan Głogiewicz (72 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (130 kg). Drużynowo MKZ Unia Racibórz uplasowała się na trzecim miejscu. Wygrała ekipa Olimpijczyka Radom.  Ponadto Piotr Duk z OSSM Racibórz (Olimpijczyk Kędzierzyn-Koźle) był trzeci w wadze do 77 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2019 11:30
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 68