Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Kapitalny występ zapaśników raciborskiej Unii podczas Pucharu Polski w Wałbrzychu
Rewelacyjny występ zanotowali zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanego w Wałbrzychu Pucharu Polski juniorów do lat 20. Indywidualnie unici wywalczyli aż 7 medali: 3 złote i 1 srebrny i 3 brązowe, ponadto zajęli dwa miejsca tuż za podium. Dobra postawa wszystkich zawodników z Raciborza przełożyła się również na klasyfikację drużynową. Ekipa Unii Racibórz zgromadziła w sumie 80 punktów i zdeklasowała pozostałe drużyny.
Poprawiony: poniedziałek, 19 listopada 2018 13:00
Czytaj więcej…
 
Unici walczyli w Rudzie Śląskiej...
Młodzi zapaśnicy Unii Racibórz z sukcesami startowali ostatnio w Rudzie Śląskiej na XXVII Międzynarodowym Turnieju im. Ryszarda Dworoka. W najmłodszej grupie wiekowej biorącej udział w zawodach -  dzieci z zawodników Unii pierwsze miejce zajęli: Ignacy Kosmala i Szymon Nieckarz, na drugiej pozycji rywalizację ukończył Piotr Tomaszewski, a trzecie lokaty wywalczyli Kacper Ligenza, Kuba Kosik i Kuba Mosek.
Czytaj więcej…
 
Ryszard Wolny w Radzie Powiatu
Szanowni Państwo.Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach. Dziękuję za zaufanie jakim zostałem obdarzony w kampanii. Praca dla Naszego Powiatu w rozpoczynającej się własnie kadencji, to dla mnie nowe wyzwanie, które zamierzam wykonać najlepiej jak tylko potrafię.
Czytaj więcej…
 
Medale Sperki i Walerzak na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
Dwa medale wywalczyły zawodniczki MKZ Unia Racibórz podczas odbywających się w Chełmie - Młodzieżowych Mistrzostw Polski w zapasach kobiet. Patrycja Sperka zdobyła złoty medal w kategorii wagowej do 76 kilogramów. Natomiast Agata Walerzak zajęła trzecie miejsce w wadze do 50 kg.
Poprawiony: środa, 24 października 2018 11:43
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy raciborskiej Unii z sukcesami na zawodach w Krakowie
Kolejny bardzo udany start zanotowali zapaśnicy MKZ Unia Racibórz, którzy w Krakowie (20.10) wzięli udział w Międzynarodowym Memoriale im. Władysława Bajorka w stylu klasycznym. W turnieju wzięło udział 220 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy i Białorusi.
Poprawiony: wtorek, 23 października 2018 07:50
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 68