Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Zapaśnicy Unii Racibórz z sukcesami na zawodach w Katowicach
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz zdominowali międzynarodowe zawody w Katowicach (13.10) poświęcone pamięci Jana Czai. W XI edycji imprezy w grupie wiekowej dzieci, młodzików i kadetów, ekipa Unii Racibórz wywalczyła w sumie 19 medali.
Czytaj więcej…
 
Podsumowanie projektu Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego
Młodzi sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 13, MKZ Unii Racibórz oraz Klub Lokomotiv z Krnova wzięli udział w ostatnim już obozie zapaśniczym w ramach projektu unijnego Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Silesia Programu INTERREG V-A Republika Czeska -Polska 2014-2020 „Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego”.
Czytaj więcej…
 
W ten weekend w Raciborzu - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym
MKZ Unia Racibórz zaprasza kibiców na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym w Regionie B. - Memoriał im. Ernesta Starzyńskiego i Piotra Starzyńskiego. Zawody przyszłych mistrzów już w najbliższą sobotę, 22 września odbędą się w raciborskiej  hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy Unii Racibórz przebywali na zgrupowaniu w Niemczech
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz od 4 do 12 sierpnia gościli z rewizytą w Singen w ramach programu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Do Niemiec na sportowe zgrupowanie pojechało szesnastu zawodników i dwóch opiekunów.
Czytaj więcej…
 
Mateusz Szewczuk piąty w Europie
Mateusz Szewczuk bardzo dzielnie poczynał sobie na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzymie i po raz kolejny potwierdził swój ogromny potencjał i możliwości. Po zwycięstwie w walce repasażowej z  Niemcem Chlovellem Van Meierem przez przez przewagę techniczną, uzyskał prawo występu o brązowy medal.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 68