Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Międzynarodowy Turniej Młodzików w zapasach klasycznych
W Dunajskiej Stradzie (Słowacja) 29-30.06.2012 odbył się międzynarodowy turniej w zapasach klasycznych. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z 14 państw. iejski Klub Zapaśniczy UNIA Racibórz reprezentowało 9 zawodników. Był to dla nich bardzo ważny turniej o wysokim poziomie sportowym, w którym każda walka wygrana świadczyła o tym, że czas poświęcony treningom przyniósł efekt.
Poprawiony: czwartek, 05 lipca 2012 08:10
Czytaj więcej…
 
Memoriał Władysława Pytlasińskiego i Poland Open 2012
W "Rafako Arena" w Raciborzu odbył się LV Memoriał Władysława Pytlasińskiego w zapasach w stylu klasycznym i XVI Poland Open w zapasach kobiet. Co zrozumiałe, najbardziej elektryzowały walki reprezentantów Polski – kandydatów do startu w turnieju olimpijskim w Londynie. Spośród czterech zakwalifikowanych do igrzysk zawodników na macie mieliśmy okazję oglądać Iwonę Matkowską, Monikę Michalik i Damiana Janikowskiego. Łukasz Banak z powodów zdrowotnych nie wystartował ani w Raciborzu, ani tydzień później w Grand Prix w Dortmundzie.
Poprawiony: środa, 04 lipca 2012 12:35
Czytaj więcej…
 
Medale zapaśników z Unii
W miniony weekend 26.06.2012r w Brzegu Dolnym i Kędzierzynie-Koźlu zapaśnicy z Raciborza walczyli o pozycje medalowe. W Brzegu Dolnym odbył się Międzynarodowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach klasycznych, wolnych i zapasach kobiet, grupa młodzików do lat 15. Trener Piotr Szczeponiok zabrał ze sobą łącznie 10 zawodników, z czego ośmiu wystartowało w zapasach klasycznych i dwie dziewczyny w zapasach kobiet.
Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2012 20:48
Czytaj więcej…
 
Puchar Kaszub w zapasach klasycznych
W samym sercu Kaszub – Kartuzach – 8 czerwca odbył się międzynarodowy turniej kadetów do lat 17 w zapasach klasycznych. W zawodach wzięły udział 4 reprezentacje, Czech, Białorusi, Litwy, Norwegii, ekipa okręgu Kaliningradzkiego oraz 23 kluby z Polski. W zawodach wystartował najlepszy zawodnik Miejskiego Klubu Zapaśniczego ,,UNIA” z Raciborza w tej grupie wiekowej Kacper Wołek. Kacper spisał się rewelacyjnie i potwierdził, że jest w formie. Kacper wywalczył srebrny medal w kategorii do 100kg.
Poprawiony: piątek, 15 czerwca 2012 09:27
Czytaj więcej…
 
Mistrzostwa Rudy Śląskiej i Memoriał Oldricha Mrazka w Krnovie
2 czerwca odbyły się dwa turnieje zapaśnicze, w których brali udział zawodnicy MKZ "UNIA" Racibórz. W Mistrzostwach Rudy Śląskiej w zapasach wystartowały dwie zawodniczki - Wiktoria Urgacz i Natala Pitry. Oby dwie spisały się rewelacyjnie. Wiktoria wywalczyła złoty medal, a jej koleżanka Natalia srebrny.
Poprawiony: poniedziałek, 04 czerwca 2012 17:45
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 następna > ostatnia >>

Strona 61 z 68