Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Projekt Stowarzyszenia Górnej Odry i Euroregionu Silesia pt. "Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego".
Dzięki działaniom polsko - czeskim w ramach projektu unijnego Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Silesia Programu ITERREG V - A Republika Czeska - Polska 2014 - 2020. MKZ Unia Racibórz i Szkoła Podstawowa nr 13 w Raciborzu miały okazję w dniach 18 - 20.03.2018 zorganizować  konferencję w ramach projektu Stowarzyszenia Górnej Odry i Euroregionu Silesia pt. "Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego". Podczas wydarzenia odbyły się konsultacje z dietetykiem, omówione zostały zasady zdrowego odżywiania. Nie zabrakło również pokazu zapaśniczego dla uczniów raciborskiej '13" i pozostałych placówek oświatowych z terenu Raciborza.
Czytaj więcej…
 
Kadeci z medalami na Węgrzech
Świetny występ zanotowali kadeci Unii Racibórz, którzy startowali w kadrze Polski podczas Międzynarodowego Turnieju w zapasach w stylu klasycznym w węgierskim Dorog (24.03). W tych mocno obsadzonych zawodach z zawodników raciborskiej Unii na najwyższym stopniu podium stanęli Kamil Czarnecki i Tomasz Wawrzyńczyk, a brązowe medale wywalczyli Piotr Stolarczyk i Kamil Zakrzewski.
Czytaj więcej…
 
Unici cztery razy na podium Mistrzostw Polski JuniorĂłw
Złoto wywalczył Mateusz Szewczuk (63 kg). Srebrne krążki na zawodach w Raciborzu zdobyli Filip Petrończak (67 kg) i Jakub Majdański (77 kg), a brąz Gracjan Głogiewicz (72 kg). Ponadto Mariusz Tochwin był piąty (67 kg), a Filip Świerczewski dziewiąty (67 kg). Natomiast Piotr Duk, który na co dzień trenuje w raciborskim OSSM, trzeci raz z rzędu zdobył tytuł mistrzowski.
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników Unii na Mistrzostwach Śląska
Mistrzostwa Śląska Kadetów oraz Dzieci w zapasach w stylu klasycznym, to zawody w których z dużym powodzeniem uczestniczyli w minioną sobotę (17.03) reprezentanci MKZ Unia Racibórz. W klasyfikacji drużynowej w obu grupach wiekowych zapaśnicy Unii zajęli bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Indywidualnie w rywalizacji dzieci złoty medal wywalczyli Ignacy Kosmala i Andrzej Wierzbicki. Na drugich miejscach zawody ukończyli Ron Phirun, Kajetan Jakubowski oraz Jakub Wieczorek. Medal brązowy w stolicy Górnego Śląska wywalczył natomiast Bartłomiej Fiołka.
Czytaj więcej…
 
MKZ Unia zaprasza na zajęcia z samoobrony
Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" w Raciborzu zaprasza wszystkich chętnych w każdy poniedziałek, środę i piątek na zajęcia z samoobrony. Spotkania od najbliższego tygodnia (05.03) będą odbywać się na obiektach klubowych przy Pl. Jagiełły 3 w Raciborzu o godz. 19.30. Treningi poprowadzi Jurij Ziniewicz, specjalista od sztuk walk, który współpracował z wojskowymi jednostakami specjalnymi.
Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 12:21
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 68