Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
5 medali zapaśników Unii Racibórz na Mistrzostwach Polski seniorów
Na 89. krajowym czempionacie, który odbył się w Kartuzach nasi zawodnicy zdobyli w sumie dwa srebrne i trzy brązowe medale. Wicemistrzami kraju zostali Dawid Ersetic (60 kg) i Grzegorz Wanke (72 kg), a brązowe krążki wywalczyli Mateusz Szewczuk (63 kg), Filip Petrończak (67 kg) i Mateusz Wolny (82 kg). Na piątym miejscu zawody ukończył Kamil Zakrzewski (97 kg).
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników Unii Racibórz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Cztery medale, to dorobek zawodników MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanej w Staszowie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. Rywalizujący w gronie kadetów zapaśnicy Unii przywieźli do domu jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy medal. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Stolarczyk, który nie miał sobie równych w limicie wagowym do 51 kg. Na drugiej pozycji zawody ukończył Nils Heiduczek w wadze 71 kg i Dawid Mkrtchyan w kategorii 80 kg. Natomiast brązowy krążek wywalczył Jakub Otulak, startujacy w wadze 65 kg.
Czytaj więcej…
 
Trzy medale zapaśniczek raciborskiej Unii na mistrzostwach Polski
Srebrny i dwa brązowe medale, to dorobek zawodniczek Unii Racibórz, podczas rozgrywanych w Bydgoszczy - Mistrzostw Polski seniorek w zapasach kobiet. Do finału w kat. wagowej 53 kg dotarła Paula Kozłow. W walce finałowej nasza zawodniczka przegrała niestety z utytułowaną Iwoną Matkowską. W małych finałach wystąpiły natomiast Weronika Szewczyk (55 kg) i Agnieszka Król (62 kg). Obie zapaśniczki wygrały swoje walki i tym samym wywalczyły brązowe medale krajowego czempionatu.
Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2019 07:05
Czytaj więcej…
 
Dwa srebra i brąz naszych zawodniczek na MP w Międzyzdrojach
Bardzo udany start zanotowały zapaśniczki Unii Racibórz podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w Międzyzdrojach. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki z naszego klubu i wszystkie zdobyły medale. Srebrne krążki krajowego czempionatu wywalczyły Julia Basińska, rywalizująca w kategorii 53 kg oraz Natalia Duksa, która startowała w wadze 55 kg. Natomiast z medalem brązowym wróciła do Raciborza Julia Łukasiak, która stanęła na podium w gronie zawodniczek walczących w limicie wagowym 59 kilogramów.
Poprawiony: poniedziałek, 23 września 2019 07:44
Czytaj więcej…
 
Dominacja zapaśników Unii na Mistrzostwach Śląśka młodzików i Pucharze Śląska kadetów
Zapaśnicy Unii Racibórz z bardzo dużym powodzeniem startowali ostatnio w Rudzie Śląskiej w Mistrzostwach Śląska młodzików i Pucharze Śląska kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W młodszej grupie złote medale wywalczyli: Ron Phirun (38 kg), Mateusz Alot (41 kg), Marcin Szymiczek (62 kg), Wojciech Iwanowski (68 kg), Paweł Tanżyna (75 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). Na drugim miejscu uplasował się Kuba Mosek (44 kg), a na trzeciej pozycji Kamil Janków.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 68